Automobilių veiklos nuoma abonementiniu būdu

automobiliu-veiklos-nuoma-abonementiniu-budu-wefleet

Automobilių veiklos nuoma keičia automobilio nuosavybės ir naudojimo stereotipus. Per pastaruosius kelis dešimtmečius radikaliai transformavosi automobilio turėjimo ir naudojimo supratimas. Istoriškai Lietuvoje nusistovėjęs stereotipas, kad asmeninis automobilis yra būtinybė ir netgi statuso simbolis. Neretai toliau nuo miesto centro gyvenantys šeimos ūkiai savo garažuose ar namų kiemuose išrikiavę du ar tris automobilius. Tačiau sugrįžus į didmiesčio centrus ir plintant darbui iš namų tendencijoms, automobilio poreikis tampa ženkliai mažesnis. Šio reiškinio priežastis ne tik viešasis transportas, kuris koncentruoja žmonių judėjimą ir mažina transporto priemonių kiekį gatvėse, bet ir naujųjų mobilumo platformų įtaka.

Šių dienų aktualijos bei pandemijos spalvingumas ypatingai privertė žmoniją suklusti ir pergalvoti prabangos prioritetus, t.y. iš naujo įsivertinti finansines išlaidas, kurios tapo labiau našta nei prabangos mokestis už patogumą. Tikėtina, šeimos ūkiai perka automobilius išsimokėtinai, lizingu ar išperkamąja nuoma, o jei automobiliai keli, tai jau gan didelė finansinė našta. Klausiate kaip tai išspręsti? Sprendinys – mobilumas kaip paslauga (MaaS – mobility as a service). Ši idėja tai mobilumo revoliucija, kurianti naujus žmonijos judėjimo įpročius.

Kas yra automobilių veiklos nuoma abonementu?

Populiarėjant automobilių abonemento paslaugoms ar kitaip tariant automobilių veiklos nuomai ir didėjant konkurencinei kovai, mobilumo kompanijos, tokios kaip WeFleet, vartotojams pasiūlė ne tik aukščiausios kokybės transporto priemones tiesiai iš gamintojų, bet ir suteikė lankstumo renkantis pridėtines naudas, t.y. draudimą, terminą ar transporto priemonių keitimo galimybę.

Automobilių veiklos nuoma tai galimybė turėti automobilį ir nejausti amortizacinės naštos t.y. remontuoti, drausti ar tvarkyti kitus priežiūros klausimus. Naudotojui belieka tik užsipilti kuro ar įkrauti naują automobilį bei sumokėti mėnesinį mokestį. Į automobilio veiklos nuomos abonementą dažnai įtrauktos pridėtinės vertės:

  • draudimas
  • kelių mokesčiai
  • aptarnavimas
  • techninė priežiūra administracinės išlaidos

ilgalaike-automobilio-nuoma-abonimentas-wefleetTaip pat automobilio abonemento naudotojai turi galimybe keisti turimą transporto priemonę daug dažniau nei ilgalaikės nuomos atveju. Ši paslauga skirta klientams, kurie mėgsta patogumą ir individualias paslaugas.

Visgi automobilių veiklos nuoma abonementiniu būdu vis dar kelia daug klausimų ir tapatinamas su standartinėmis automobilių nuomos, lizingo ar pardavimo paslaugomis, t.y. vartotojui neaišku kas yra automobilio abonementas, kokios naudos įtraukiamos į šią paslaugą bei ar verta naudotis tokia paslauga.

Automobilio abonemento privalumai

Svarbu paminėti, kad tai nėra automobilių dalijimosi modelis. Tai sutartinis automobilio naudojimas apimantis kitus pridėtinės vertės produktus, kuriuos daugelis vairuotojų paprastai turėtų įsigyti atskirai, pvz., draudimą ar aptarnavimą. Lietuvoje šį poreikį atliepia WeFleet kompanija, operuojanti verslas-verslui (B2B) sektoriuje ir siūlanti patogesnę bei lankstesnę automobilio naudojimo alternatyvą. Už fiksuotą mėnesio kainą WeFleet suteikia visapusišką mobilumo paketą verslui. Tai lengvas būdas naudotis naujais automobiliais ir juos keisti bei išvengti rūpesčių, t.y. ilgalaikių sutarčių, pradinio įnašo naštos ir kitų įvairių aspektų, susijusių su automobilių priežiūra bei aptarnavimu. Automobilio veiklos nuoma – tai lanksčiausias pasirinkimas verslo mobilumui.

Įskaičiuotas KASKO draudimas

Draudimas vienas svarbiausių saugios kelionės bei automobilio eksploatavimo elementų. WeFleet pasirūpina savo klientų saugumu bei užtikrina reikiamą pagalbą automobilio naudojimo metu.automobiliu-veiklos-nuoma-wefleet

Galima keisti naujus automobilius

Automobilio abonementas leidžia jums keisti automobilius iš WeFleet arsenalo. Jei pabodo pasirinktas modelis, klientas gali rinktis bet kurį kitą ir mėgautis paslaugos individualumu.

WeFleet abonementas 1 mėnesiui be jokių papildomų įsipareigojimų.

Patogus ir greitas aptarnavimas

Abonemento užsakymo procesas ypač paprastas ir lengvas. Nemokamai pristatome automobilius Kaune bei Vilniuje, tad nereikės galvoti, kaip nuvykti iki pasirinkto automobilio.

Įsigyjant WeFleet abonementą nėra užstato

Mokate fiksuotą mėnesinę sumą ir mėgaujatės įmonės autoparko privalumais, kurio nereikia prižiūrėti. Nereikia jaudintis dėl pradinės įmokos, draudimo, kelių mokesčių ir kitų naštų. Viskuo pasirūpina WeFleet!

Su WeFleet automobiliais galima keliauti Europos Sąjungos teritorijoje

Jokių griežtų apribojimų. Nenorite skristi lėktuvu pas verslo partnerį į Vokietiją ar Lenkiją? Sėskite į pasirinktą automobilį iš WeFleet flotilės ir patogiai keliaukite po visą Europos Sąjungą.

veiklos-nuoma-automobiliu-wefleetNereikia jaudintis dėl įmonės autoūkio priežiūros bei pardavimo

Automobilio abonementas sutaupo daug laiko ir rūpesčių. Klientui nereikia jaudintis dėl automobilio priežiūros ar perpardavimo vertės. Naujų automobilio vertė drastiškai krenta, kai tik išrieda iš salono, todėl panaudoję automobilį tam tikrą laiką jį grąžinate, o jei norite kito automobilio, tiesiog pasikeičiate į kitą.

Nors gyvename įdomiais laikais ir atrodo, kad prenumeratomis bei abonementais vartotojas gali užsisakyti viską; nuo valgio, gėrimų bei rūbų iki lėktuvo bilietų, visgi patogumo kultūra bei žmogaus laiko efektyvus suvaldymas įsišaknija mūsų įpročiuose. Koksgi kitas jūsų sprendimas? Pirksite automobilį savo įmonės autoūkiui ar naudositės WeFleet paslaugomis?

Užsisakykite dabar!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis